13 Mayıs 2016
Comments: 2

Nilüfer Evden Eve Nakliyat

Nilüfer Evden Eve Nakliyat

nilüfer-evden-eve-nakliyat

Nilüfer Evden Eve Nakliyat

Doğuş Nakliyat güvencesiyle Bursa Nilüfer evden eve nakliyat ile Nilüfer’den Bursa içi veya Bursa’dan diğer şehirlere asansörlü, marangozlu ve sigortalı evden eve nakliyat işlerinizde en güvenilir şirket doğuş nakliyattır. Hizmetimiz süresince taşındığınız ve yeni taşınacağınız her kata uygun ev taşıma asansörleriyle profesyonel nakliyat hizmeti sunulur. Diğer firmalar’da en çok karşılaşılan problem anlaşılan fiyatların üzerine çıkılması ek kötü süpriz masrafların çıkmasıdır. Tüm firmalar arasında inceleme yapın ve güven duyduğunuz şirket ile taşının. Doğuş nakliyat bu konuda kaliteli personel ve verdiği güvenceli hizmetlerle diğer nakliyat şirketlerinden farklı olduğunu anlayacaksınız. Nilüfer Evden Eve Nakliyat süreçlerinde bir çok referansımız bunup müşterilerimizin tavsiye ettiği şirket olmak gurur duyuyoruz.

Nilüferden şehirler arası ev taşıma ve Bursa’dan şehirler arası evden eve nakliyat işlerinizde güvenilir ve seçkin firmamızı tercih etmeniz sizin için en doğru karar olacaktır. Harcadığınız para bir yana kendinizi kötü hissedip sinir stres olmayın. Taşınmak çile olmasın. Doğuş nakliyat ile anlaşın sorunsuz taşının.

Doğuş nakliyat olarak tüm taşıma süreçlerimiz axa sigorta kapsamında sigorta ile teminat altına almaktayız ve özenli personelimizle malınıza kendi malımız gibi bakıyoruz. Çeşitli ödeme seçenekleri kredi kartına taksit imkanı ile kurumsal bir nakliyat şirketiyle taşınmanın huzurunu yaşayın. Eşyalarınız hasarsız yeni evinize ulaşsın, çizilecek mi kötümü taşınacak diye kaygı duymayın evden eve nakliyat sırasında eşyalarınız ambalajlanarak korunur araçta korunaklı yerleştirilir ve taşındığınız evinize özenle yerleştirilir.

2 responses on “Nilüfer Evden Eve Nakliyat

  1. Melek Şahin diyor ki:

    doguş nakliyat işinde uzman eşyalarımızı söz verdiği zaman içerisinde taşıdı ve hiç bir eşyamızada zarar gelmedi tavsiye ederiz teşekkürler doğuş nakliyat Gonca hanım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir